Dzisiaj jest: 9.5.2021, imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
Ogłoszenie:

Beton Staszów i powiat staszowski oraz dźwigi woj. Święokrzyskie

dodano: 2020.03.21 ważne do: 2021.07.13 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Betoniarnia Staszów BETOMEX - beton, asfalt i dźwigi to doskonale znana firma budowlana ze Staszowa.

Nasza firma świadczy usługi lokalnie i nie tylko. Generalnie domeną firmy jest produkcja, sprzedaż i aplikacja na miejscu budowy betonu. To właśnie beton jest produktem, który oferujemy naszym klientom ze Staszowa i okolic. W ofercie firmy beton towarowy oraz beton drogowy w stałej sprzedaży. Nasze betony produkowane są w różnych rodzajach i konsystencjach w oparciu o normy. Kładziemy nacisk i restrykcje na jakość materiałłów, które stosujemy do produkcji.

Ponadto posiadamy duży potencjał i możliwości jeżeli chodzi o asfalt. Produkujemy asfalt i mieszaniny pochodne. W ofercie również budowa dróg, nawierzchni asfaltowych. W pełnej ofercie naszej firmy także inne usługi budowlane w zakresie stabilizacji gruntu oraz wynajmu sprzętu. Obecnie oferujemy wynajem dźwigów. Dźwigi województwo Święokrzyskie i nie tylko. Firma nasza posiada żurawie mobilne o udźwigu 90 i 55 ton. Dynamicznie rozwijamy się aby dostosować ofertę do potrzeb klientów.

Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy budowlane a także duże inwestycje.
Kontakt
Betoniarnia Staszów BETOMEX - beton, asfalt i dźwigi
ul. Towarowa 46, 28-200 Staszów, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.