Dzisiaj jest: 3.4.2020, imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
Ogłoszenie:

Transport międzynarodowy Macedonia oraz Rumunia

dodano: 2020.03.21 ważne do: 2020.06.19 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Szukając rzetelnej i doświadczonej firmy z branży transportowej dowiedz się więcej na temat firmy IMPET.

Firma transportowa IMPET z Czermina to wieloletnie doświadczenie w branży. Od 1984r nasza firma doskonale funkcjonuje na rynku. Rozwijamy się w dynamicznym tempie oferując naszym klientom transport międzynarodowy towarów. To właśnie ta usługa stanowi domenę i potencjał główny firmy. Dlatego właśnie transport Polska Macedonia oraz Rumunia to nasze główne kierunki. Południe i Bałkany to nasz kierunek. Poza w.w krajami oczywiście także transport towarów do Grecji, Węgry i Bułgaria. Obsługujemy wszystkie kraje w kierunku Polska-Grecja.

Ponadto spedycja i magazynowanie towarów. Posiadamy własny magazyn logistyczny. Nasz magazyn to zlokalizowany w woj. podkarpackim magazyn na przeładunki i składowanie towarów. To idealne miejsce do optymalizacji ładunków. Poza transportem na południe również transport międzynarodowy na wschód i Ukraina oraz Mołdawia. Obsługujemy też relacje Polska Niemcy oraz Czechy. 

Zapraszamy producentów, partnerów B2B oraz osoby, które potrzebują otrzymać rzetelny, sprawdzony transpot.
Kontakt
IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ul. Czermin 61, 39-304 Czermin, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://www.impet.biz
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.