Dzisiaj jest: 1.12.2020, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Ogłoszenie:

Oprogramowanie dla logistyki - Maciosoft

dodano: 2020.10.13 ważne do: 2021.01.11 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleksowa obsługa różnego rodzaju zleceń transportowych oraz spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft gwarantuje obszerny program SPEDTRANS, dzięki któremu możliwa jest pełna automatyzacja firmy. System ten może być wykorzystany w branżach:
  • transportowej,
  • specydycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej i produkcyjnej.

Program rośnie wraz z przedsiębiorstwem Klientów, w związku z czym jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak również wielooddziałowej, posiadającej liczną flotę aut oraz magazyny logistyczne. Zapewniamy możliwość korzystania z programu na własnym serwerze albo w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM zawiera ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już prawie 2000 firm. Wykorzystując go, można wystawiać zlecenia transportu oraz spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program posiada moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Oprogramowanie dla logistyki - Maciosoft
ul. Grodziska 23, 96-321 Musuły, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.