Dzisiaj jest: 26.9.2021, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Ogłoszenie:

EMPRESSIA - Pozycjonowanie sklepów internetowych

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2021.11.16 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzisz sklep internetowy i chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów?
Warto w tym celu wybrać profesjonalne pozycjonowanie, dzięki któremu zwiększysz liczbę zapytań oraz konwersji i rozwiniesz swój biznes e-commerce.

Empressia to grupa specjalistów w obszarze e-marketingu, którzy swoje działania opierają zarówno na wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, jak i sprawdzonych narzędziach.

Na pozycjonowanie sklepu internetowego przez naszą agencję składa się m.in.:
  • szczegółowy audyt sklepu
  • dobór odpowiednich słów kluczowych
  • działania optymalizacyjne
  • link building
  • zaplanowanie, utworzenie i wdrożenie wartościowych treści
Istotna jest dla nas transparentność współpracy, dlatego każdy klient co miesiąc otrzymuje sprawozdanie z prowadzonych działań i aktualnych wyników pozycjonowania.

Firmy zainteresowane usługą, chcące zwiększysz widoczności sklepu w wyszukiwarce internetowej, a co za tym idzie, dotarcie ze swoją ofertą do większej liczby potencjalnych klientów - zapraszamy do kontaktu.

Więcej o sposobach pozycjonowania przez nas sklepów internetowych, modelach rozliczeń i trwania usługi znajduje się w poniższym odnośniku.
Kontakt
Empressia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.