Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
Ogłoszenie:

Pracownik d/s obsługi sklepu internetowego

dodano: 2019.03.22 ważne do: 2020.03.22 wyświetleń: 372
Szczegóły ogłoszenia:

Praca czeka na Ciebie!
 

Kogo szukamy:
- Praktykant / Stażysta - Content Marketing, Rozwój Projektów Internetowych.
 

Gdzie?
- oddział Warszawa
 

Czy musisz mieś doświadczenie w podobnej pracy?
- Nie musisz - wszystkiego Cię nauczymy. Mile widziane "lekkie pióro" - umiejętność pisania logicznych treści oraz sprawne poruszanie się w Internecie.
 

Jakie wymagania?
- Samodzielność, zorganizowanie.
 

Jakie wynagrodzenie i czas pracy?
- do uzgodnienia.
 

Praktykant / Stażysta z możliwością zatrudnienia po okresie nauki.
 

Jesteś chętna/y?

Zgłoszenie wraz z aktualną zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i kontaktu z Tobą, prześlij na adres: korporacja.net(a)biznespoczta.pl

Będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz coś o sobie - nie przesyłaj prosimy pustego emaila z cv, pozwól nam poznać Siebie choć w jednym zdaniu, jeszcze zanim się spotkamy.

Możliwe elastyczne rozwiązania czasowe - wszystko jest do uzgodnienia.


Do zobaczenia!

-------------------------------------------------------

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Unijnego o Ochronie Danych osobowych, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że:

Administratorem Państwa danych jest spółka Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa.
Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).
Pani / Pana dane osobowe są niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zawarcia umowy o pracę.
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora np. dostawcy usług IT.
Dane będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji w okresie 3 miesięcy po zakończeniu procesu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 12 miesięcy. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.
Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.
Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia RODO.
Kontakt
Hurtownia Animatora
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.