Dzisiaj jest: 15.4.2021, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
Ogłoszenie:

Esperal Łódź - zabieg zaszycia alkoholowego Nasz Gabinet

dodano: 2020.12.07 ważne do: 2021.06.03 wyświetleń: 10
600 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zaszycie alkoholowe to jedna z awersyjnych metod leczenia choroby alkoholowej. Działanie leku Esperal jest skuteczne tylko wtedy, gdy pacjent jest świadomy swojego problemu i nastawiony na zwycięstwo w walce z nałogiem.

Lekarze z przychodni Nasz Gabinet Łódź dobierają odpowiednią metodę leczenie dla każdego pacjenta i są wsparciem na każdym etapie terapii.

Cena wszywki alkoholowej w Łodzi zależy od stężenia leku, rodzaju szwów, sposobu podania antybiotyku oraz dodatkowych usług.

Najniższa cena podstawowej wszywki wynosi 600 zł.

Przychodnia Nasz Gabinet zapewnia oryginalny lek, anonimowość, sterylne warunki oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Nadużywanie i uzależnienie od alkoholu, obecnie objęte diagnozą zaburzeń związanych z używaniem alkoholu to choroba charakteryzująca się tym, że osoba cierpiąca na nią pije w nadmiernych ilościach pomimo negatywnego wpływu alkoholu na pracę jednostki, medyczną, prawną, edukacyjną i / lub życie towarzyskie.

Może obejmować destrukcyjny wzorzec spożywania alkoholu, który obejmuje szereg objawów, w tym tolerancję lub odstawienie substancji, spożywanie większej ilości alkoholu i / lub przez dłuższy czas niż planowano oraz problemy ze zmniejszeniem jego spożycia.
Kontakt
Nasz Gabinet
ul. Rogozińskiego 23, 93-554 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail.